YAĞ DEĞİŞİMİ

Motor aşınmasını asgari düzeyde tutmak için yağın ve filtrenin ortalama olarak her 15.000 km’de bir değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden motor yağını düzenli aralıklarla kontrol etmek  en iyisidir. Kontrol kartınızda bir sonraki yağ değişiminin ne zaman olduğunu görebilir yada servisimizi arayıp aracınızın plakasını verip yağ değişiminin ne zaman olduğunu öğrenebilirsiniz.

OTO ELEKTİRİK

Aracınızda bir elektronik arıza olması veya bir uyarı lambasının yanması durumunda sorunu hızlı bir şekilde tespit ve profesyonel şekilde giderme konusunda uzmanlarımıza güvenebilirsiniz.

ariza tespit

ARIZA TESPİT ve ONARIM

Emniyeti elden bırakmam diyorsanız gelin otomobilinizi, ayrıntılı ve uygun maliyetli bir şekilde kontrol edelim. Her yaştaki tüm araç marka ve modelleri için Üstün teknoloji ürünü arıza tespit ekipmanlarımız ile aracınızın arızasını tespit ediyoruz.

..

Oto Yedek Parça Antalya

YEDEK PARÇA

Kaza tehlikesi! ABS, TCS veya ESP gibi otomobilinizdeki güvenlik sistemlerinin arızalı amortisörlerle çalışmayacağını biliyor muydunuz? Hatta, frenleme mesafesi ABS olmayan bir araca kıyasla daha fazladır. Bu yüzden amortisörünüzün bir uzman tarafından düzenli kontrol edilmesini ve kendi güvenliğiniz açısından gerektiğinde değiştirilmesini şiddetle tavsiye ederiz.Her marka aracın mekanik ve elektrik aksamı olarak orjinal ve üniversal yedek parçamız bulunmaktadır.

Oto Klima, Klima bakımı

OTO KLİMA

Otomobilinizin klima sistemini tüm yıl boyunca kullanmanızı tavsiye ederiz. Keçelerin yağlanmasını sağlamak ve bu sayede kaçakları önlemek için sistemi her ay en az 10 dakika çalıştırmak en iyisidir. Düzenli çalıştırma aynı zamanda klima gazının özelliğini kaybetmesi filtrede nem oluşması veya bakteri birikimi sonucu pis kokular oluşmasını da durdurur.

periyodik araç bakımı

PERİYODİK BAKIM

Her aracın perdiyodik bakımı ve sorun oluşmadan önceki kontrolleri önemlidir. Arcınız sizi ve sevdiklerinizi güven içinde taşımalıdır. Bakım ve Kontrol Asla maliyet olarak görülmemelidir. Düzenli bakım ve kontrol aracınız yolda ve güvenilir kılar.